Czy to normalne że codziennie mam skrajnie inny humor?

Czy to normalne że niemal codziennie mam praktycznie skrajnie inny humor? jednego dnia nie mam ochoty wstać z łóżka nie mam na sic sił i jestem zirytowana a drugiego dnia widzę wszystko w różowych kolorach i mogę góry podnosić. Czasami zmienia mi się dzień po dniu a czasami ten stan "dołu" trwa kilka dni a dobry humor mam np raz w tygodniu. Dodam jeszcze że mój humor nie jest zależny od czynników zewnętrznych, po prostu z takim się budzę.
KOBIETA, 20 LAT 9 miesięcy temu

Dzień dobry,

Zachęcam do udania się do psychiatry w celu diagnozy. Opisane objawy mogą wskazywać miedzy innymi na zaburzenia afektywne dwubiebiegunowe.

Pozdrawiam