Jak radzić sobie z brakiem energii?

Witam ostatnimi tygodniami sam się ze sobą męczę nie mam sił na nic nic kompletnie mi sie nie chce wszystko co robie czuje że robię to resztkami sił i czuje sie z dnia na dzień coraz słabszy nie wychodzę do znajmoych bo mi się nie chce a i nie mam ochoty i sił z nimi rozmawiać do pracy jak wstaje to z płaczem praktycznie bo nie mam sił wszystko mnie drażni moja rodzina na tym cierpi bo krzyczę na nim bez powodu mam tak już od dłuższego czasu czasami mam okres poprawy ale tak na kilka dni co mam z tym zrobić kiedyś taki nie byłem czuje że to chyba ta depresja

Dzień dobry,
Opisane objawy rzeczywiście mogą wskazywać na początki depresji. Doradzałabym wizytę konsultacyjną u psychiatry oraz psychologa psychoterapeuty, gdyż pomocne mogłoby się okazać leczenie kompleksowe (farmakoterapia z psychoterapią). Bardzo dobrze, że zadał Pan to pytanie w tym miejscu, gdyż nie warto zwlekać z szukaniem pomocy. Mam nadzieję, że leczenie przyniesie poprawę w krótkim czasie.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/