Co może znaczyć zmęczenie, bezradność i smutek?

Codziennie czuje się zmęczona nie mam ochoty robić normalnych czynności sprawiają mi one problem czuje taką pustkę brak zrozumienia bezradność smutek często płacze. Wstaje rano i czuje że nie dam rady zrobić cokolwiek bo mnie to przytłacza dużo się denerwuje i odrazu przy tym płacze jak mi coś nie wyjdzie

Dzień dobry,
Opisane objawy najprawdopodobniej wskazują na początek depresji. Oczywiście nie mogę postawić jednoznacznej diagnozy na podstawie tak małej ilości informacji. Doradzam wizytę konsultacyjną u psychologa psychoterapeuty, gdyż pomocna mogłaby się okazać terapia. Zastanawiam się, co takiego dzieje się w Pani życiu aktualnie lub w Pani samej co sprawia, że tak źle się Pani czuje psychicznie. Jest Pani bardzo młodą osobą i mam nadzieję, że objawy te szybko ustąpią gdy skorzysta Pani z pomocy specjalisty.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/