Czy to przebarwienie na uchu jest groźne?

Witam czy ciemne przebarwienie na pieprzyku może być niebezpieczne? Czy może to być czerniak? Pieprzk jest wystajacy,brazowy,z ciemnym przebarwieniem na końcówce pieprzyka. Byłam u dermatologa około pół roku temu, lekarz nic o tym pieprzyku nie powiedział, za to kazał usunąć dwa inne. Proszę o odpowiedź pozdrawiam

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł wykonać odpowiednie badanie znamienia i zlecić wykonanie dodatkowych badań.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz