Czy to wskazuje na złośliwy charakter tej zmiany?

Czy zmiana niejednorodna nieostro odgraniczona hypoechogeniczna watroby lewy płat 15mm u 30 latka zdrowy nie pijący bez obciążeń chociaż wiem że to pewnie ma małe znaczenie w pewnych chorobach i bilirubina całkowita 1,5 jednoznacznie wskazuje na złośliwy charakter ?

Witam,

Wskazana wizyta stacjonarna u lekarza prowadzącego który posiada Pana całą historie choroby.

Lekarz przeprowadzi badanie fizykalne które jest czynnością diagnostyczną, porówna opis z badaniem fizykalnym i wcześniejszymi badaniami diagnostycznymi i odpowie na Pańskie pytanie.

Pozdrawiam