Czy ty może być hipotrofia?

Witam, jestem w 32 tygodniu ciąży a moje dzieciątko w brzuszku odbiega od normy jeżeli chodzi o wymiary. Waga to 1600g obwod brzuszka 26,4 obwod glowki 27.6 a szerokosc głowki 7.3. Czy ty może być hipotrofia?

Proponuję aby ginekolog opisujący płód podczas USG ocenił rozwój i oszacował wielkośc płodu w tygodniach ciąży. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.