Czy uszkodziłam sobie skórę?

Dzień dobry Proszę o poradę. Kilka dni temu zostałam zaproszona przez członka rodziny na odkryty basen na wysokości na ziemią w słoneczny dzień między godziną 12 a 14. Jadąc tam byłam pewna, że mimo słońca będę miała możliwość udania się na basen sportowy kryty, ale że tam wcześniej nie byłam nie wiedziałam że akurat na tym basenie jest dość głęboko, mimo że na innych sportowych tak nie było. Jak się już pojawiłam na tym basenie z grzeczności nie potrafiłam się cofnąć z powrotem.. Mój problem dotyczy jednak innej kwestii. Otóż jadąc na ten basen posmarowałam TWARZ kremem z filtrem SPF 50 UVA i UVB, ale spędziłam czas- na tym odkrytym/ otwartym na wysokości basenie- pływając przez 60 minut. W jaki sposób mogłam zaszkodzić skórze twarzy i czy te uszkodzenia skóry są odwracalne? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Dzień dobry :) Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa. On z pewnością ustali odpowiednie leczenie skóry i postawi diagnozę. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.