Czy wszycie 4 tabletek doustnych Anticolu 500 mg zamiast tabletek Disulfiramu do implantacji może prowadzić do niebezpiecznych dla zdrowia konsekwencji?

Czy wszycie 4 tabletek doustnych Anticolu 500 mg zamiast tabletek Disulfiramu do implantacji może prowadzić do niebezpiecznych dla zdrowia konsekwencji? Ważę 85 kg.

Lek. Michał Lenard

Tabletki doustne nie nadają się do wszycia, prawdopodobnie nie będą prawidłowo działać, a mogą również zaszkodzić powodując m.in. miejscowy stan zapalny. Do wszycia nadają się tylko preparaty, które są do tego przeznaczone. Pozdrawiam!