Czy wymagana jest ponowna tomografia lub rtg czaszki po złamaniu kości potylicznej?

Witam, w wyniku omdlenia doznałam złamania kości potylicznej miałam wykonaną zaraz po upadku TK głowy a za kilka dni RTG głowy, podczas pobytu w szpitalu w związku z tym mam pytanie czy wymagany jest ponowny rtg czaszki lub TK czy nie jest to wskazane już?

Do decyzji, po zbadaniu Pacjenta, Jakie niepokojące objawy aktualnie ?
Potrzebny pełny wywiad, badanie; ocena dokumentacji i obrazu TK na CD. Ważna kompleksowa ocena neurologiczna; ocena stanu zdrowia, obciążeń, nastroju, snu; trybu życia, Pozdrawiam i zapraszam ;