Czy ząb po założeniu fleczera może boleć?

Witam. Parę godzin temu ukończono u mnie leczenie kanałowe. Obecnie został założony fleczer, ponieważ odbudowa zęba włóknem szklanym będzie dopiero za tydzień. Czy ząb podczas nagryzania na fleczer może boleć świeżo po leczeniu kanałowym? Czy też sytuacja uspokoi się, jeżeli zostanie założone stałe wypełnienie?

Pozdrawiam, życząc zdrowia.

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta wwwporadazielarska.pl