Czym może być spowodowana pokrzywka pojawiająca się kilka razy dziennie?

Witam :) od pewnego czasu mam pokrzywke pokrywajaca cale Cialo. Pojawia sie Ona kilka razy dziennie i znika po ok 15-20 Minutach . Pokrzywka strasznie piecze I jest goraca. Czy to moze byc spowodowane?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę udać się na konsultacje alergologiczną. Wskazane będzie wykonanie testów alergicznych.