Czym spowodowane są rozstępy na piersiach?

Dzień dobry.Z dnia na dzień zaczynają mi się pojawiać rozstępy na piersiach.Nie jestem w ciąży,nie przytyłam ani nie schudłam w ciągu ostatnich miesięcy,nie noszę ciężarów, nie przyjmuje żadnych leków.Regularnie nawilżam skórę, rozmiar biustu nie zmienił mi się w ogóle od 7 lat a i tak widzę codziennie pękającą skórę.Czym może to być spowodowane? Dodam,że miałam podobną sytuację w 2012 roku (uda), po paru miesiącach doczekałam się na endokrynologa,który zbadał hormony i wszystko było w porządku

Proszę konsultować się u dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Należy przeprowadzić szczegółowy wywiad z pacjentem aby ustalić przyczyny.

Dzień dobry,

Najlepiej byłoby udać się do lekarza, który po wywiadzie zleci odpowiedni zestaw badań, co ułatwi znalezienie ich przyczyny.

Pozdrawiam