Dlaczego 6-latka tak się zachowuje?

Dzień dobry, mam problem z moją prawie 6 letnią córką. Ostatnio wpada w szał bo inaczej je da się tego określić, rzuca się wtedy na swoją siostrę i dusi ją czekając na naszą reakcje a potem już rzuca się na wszystkich i wszystko. Żadne goźny prośby nic nie pomaga. Zachowuje się jak opętana! Trwa to od 10 minut do godziny! Po tem mówi: mama przytul mnie i za chwile dziecko zachowuje się jak gdyby nigdy nic.. A jestem wrakiem człowieka:-(. Oprócz tego jest problem z ubieraniem, najchętniej chodzi w tym samym, wiec wyjście z domu to masakra. Czasami zdarza jej się tez moczyć w nocy. Napisałam wszystko chociaż nie wiem czy te wątki w zachowaniu mają ze sobą coś wspólnego. Proszę o poradę

Dzień dobry, proszę skorzystać z pomocy psychologa dziecięcego. Potrzebny jest dłuższa rozmowa na temat córki aby zastanowić się nad powodem zachowania i dobrać odpowiednią formę pomocy.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka