Dlaczego czuję pieczenie pod skórą?

Biorę Izotek 20mg dwa razy dziennie od października. Jestem pod stała opieka lekarza. Od wczoraj czuje pieczenie pod skóra jakbym czuła ogień. Dziś skóra jest bez zaczerwienienia wczoraj była rumiana i nie dało się nawet nałożyć kremu bo paliła od wewnątrz. Biegałam wczoraj i jeździłam na rowerze ale skore miałam nawilżona i posmarowana filtrem 50. Czy to może być od leków?

Lek. Tomasz Budlewski

ProsZe koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego lub lekarza prowadzącego leczenie po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć