Jak pozbyć się zaczerwienienia skóry po zastosowaniu leku Skinoren?

Dermatolog przepisal mi Skinoren na tradzik. Po dwukrotnym uzyciu (drugi raz nalozylem troche za duzo kremu) pojawilo sie zaczerwienienie skory i zgrubienie jej faktury na policzkach i nosie. Trwa to juz tydzien mimo, ze od razu razu przestalem uzywac kremu. Jestem zagranica i nie mam mozliwosci udania sie do lekarza. Co powinienem zrobic?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze opis może wskazywać na uczulenie konieczna wizyta u lekarza rodzinnego