Dlaczego mąż nie chce ze mną sypiać?

Witam, kocham się z mężem raz w miesiącu albo i wcale. Czasami po rozmowie z nim na ten temat zdarzy się nawet dwa razy pod rządź i później długo nic, oczywiście czuję się z tym źle, bo wydaje mi się ze go zmuszam. Ogólnie jesteśmy zgranym małżeństwem, mamy jednakowy pogląd na życie bardzo dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, naprawdę spędzamy ze sobą każdą wolną chwilę (co nie znaczy, że mamy ich wiele, mamy 2 dzieci, ja szkołę i on pracę). Nie umiemy "żyć bez siebie" w dobrym tego słowa znaczeniu, ale ja nie chcę być tylko przyjaciółką, też chce być pożądana a tak ciągle chodzi mi po głowie, czy może jest ze mną coś nie tak. Mamy po niecałe 30 lat i myślę, że to wiek, kiedy facet powinien być w szczytowej formie. Przez tą sytuację tracę wiarę w siebie (tracę pewność siebie). Najbardziej czego się boję to sytuacja, że zacznę rozglądać się za innymi facetami, a ja kocham męża i nie chcę innego a przez to wszystko robię się nerwowa i złośliwa i tak koło się zamyka...
ponad rok temu

Witam!

Nie jest wykluczone, że przyczyną obniżonej częstotliwości zbliżeń są przemęczenie czy osobiste kłopoty męża i wiążący się z nimi stres, który skutecznie nie tylko odbiera ochotę na współżycia, ale wręcz może uniemożliwiać osiągnięcie wzwodu. Niezależnie od przyczyny, konieczny jest szczery dialog z mężem i ewentualna konsultacja psychologiczna.

Pozdrawiam