Dlaczego moje dziecko nie przybiera na wadze?

Dzień dobry. Dziecko 2 lata i 2 miesiące, od roku nie przybiera na wadze, (roczek -11,600, 2latka -11,400 a teraz 11,300) w związku z tym wykonane badania z wynikiem żelazo - 143, hematokryt - 36,3, płytki krwi -532, MPV -8,1, PDW -8,7, PTC -0,43, P-LCR -10,2, AspAT -36,0, fosfataza alkaliczna -590,5. Czy mógłby ktoś na to rzucić okiem i coś podpowiedzieć? Dodam, że są świsty nad sercem.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie normy ? Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami , a który per centyl? Konieczna wizyta u pediatry