Dlaczego moje usta mają wyraźnie słony smak?

Witam. jestem kobietą, mam 61 lat. Od około dwóch miesięcy moje usta mają wyraźnie słony smak. Jaka może być tego przyczyna? Dodam jeszcze, że rzadko używam kolorowych szminek do ust, najczęściej są to pomadki ochronne, ostatnio był to balsam Tisane. Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

być może to jakieś uczulenie, wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnej ocenie lekarz określi dalszą diagnostykę.