Dlaczego nie akceptuję męskiego striptizu?

Moje koleżanki uwielbiają męski striptiz . Ja natomiast nie akceptuje takich rzeczy . Czy coś ze mną nie tak ?

Dzień dobry,

Z całą pewnością fakt, że nie lubi Pani męskiego striptizu, nie świadczy o jakiejś nieprawidłowości. Prawdopodobnie ma Pani po prostu inny, estetyczny gust od Pani koleżanek. Być może też striptiz, który ma jednoznaczną, seksualną konotację, nie wydaje się Pani pociągający, ani fajny, ponieważ ma Pani inne niż koleżanki podejście do seksu - możliwe, że zachowania o charakterze seksualnym czy erotycznym odbiera Pani jako intymne i nie służące do "obnoszenia się" z nimi, czemu nawiasem mówiąc trudno się dziwić.

Tak czy inaczej - nie ma powodu by się powyższym zamartwiać.

Pozdrawiam.
Maciej Rutkowski
www.abovo.bialystok.pl