Dlaczego nie umiem zająć się dzieckiem?

Jestem mama 9 letniego syna i 5 letniego. Starszy ma zaburzenia integracji sensorycznej, fale adhd. Bardzo dobrze sie uczy. Od malego jezdze z nim na rozne terapie. Od jakiegos czasu nie radze sobie z tym jaki jest. Wiecznie narzeka, nie chce mu sie nic robic, zapomina, krzyczy na nauczycieli, jest powolny, zamysla sie... Ciagle ba niego krzycze, poganiam, krytykuje, groze ze oddam do szkoly z internaten czase wyzwe od najgorszych..mlodszy zupelnie inaczej. Wszytsko rozumie, wykonuje nie musze powtarzać.Dla starszego jestem zla matka problem chyba we mnie nie moge zniesc tych dziwactw, ze terapie nie daja duzo. Taka bezsilnosc. On jest wiecznie smutny placze. Ja go krzywdze. Gdzie moge szukac pomocy

Witam,

wskazana jest psychoterapia systemowa jako forma pomocy, wsparcie można też uzyskać w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

Pozdrawiam serdecznie