Dlaczego niemowlę jest nerwowe?

Moja córka skonczyla 2 miesiace. Przez półtora miesiaca spała spokojnie budzila sie w nocy tylko wtedy gdy byla glodna. Od jakis dwoch tygodni zrobila sie niespokojna. caly czas ( dzien i w nocy) macha raczkami, nozkami i główka. Podczas snu caly czas sie wierci i budzi sie wtedy jak by sie czegos przestraszyla i po snie. Stala sie bardzo nerwowa. Nawet podczas karmienia ( karmie piersia) zdarza sie ze placze, plezy sie i wygina w licere C. Czy to moze byc powodemvnie robienia kupki? Jak robila czesto tak teraz raz na 3 lub 4 dni. Bardzo mnie niepokoi te prezenie oraz machanie calym cialem. Mam wrazenie ze caly czas jest nie wyspana gdyz ma opuchnięte oczka.

Niemowlę się zmienia, rośnie. Ma okresy skoków rozwojowych. Jednak jeżeli cokolwiek Panią niepokoi, najlepiej iść do pediatry/lek. rodzinnego w swoim POZ. Niemowlę karmione piersią może oddawać stolce codziennie lub raz na kilka-kilkanaście dni