Dlaczego piecze mnie skóra po farbowaniu włosów?

Witam, kilka razy farbowałam włosy i nie odczułam nigdy pieczenia czy swędzenia skóry głowy do dzisiaj... kiedy minęła doba od farbowania czuje ciagłe swędzenie skory głowy. W niektórych miejscach mam chrosty. Jak sobie pomóc? Czy zażywać jakieś leki? Mam w swojej apteczce lek Clatre. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

witam może Pani zażyć lek przeciwalergiczny powinno pomóc, jeśli objawy nie miną to może być wymagane usunięcie farby