Dlaczego spuchła mi ręka od łokcia w dół?

Witam! Mam 20 lat pewniego dnia podczas kopanaia dołka w ogródku spuchła mi ręka od łokcia w dół ( nie bolała) ale nie bogłem nią ruszać przez okolo 20-30 minut była wyrazie większa i twardsza niż druga potem sama znikła. Pomyślałem że to jakiś pająk mnie ugryzł Jednak poczas sprzątania miotłą tydzien pózniej (dosyć intensywnego) stało się to samo identyczna sytuacja tyle że opuchlizna zeszła szybciej. Dodam że 8 miesiecy temu bylem w szpitalu( z innego pwoodu) i miałem ogrom badan w tym banadną krzepliwosc i wyszła dobrze tak jak reszta badan Nigdy nie cwiczyłem i jestem drobnej postury ale czy to jest powód do robienia się takich opuchlizn chwilowych ? Zdarzyło się to jak dotąd tylko 2 ... jakieś sugestje?

Konieczna pełna konsultacja NEUROLOGA, ocena kliniczna stanu Pacjenta; wyników badań.
Można rozważyć lokalne przeciążenie mięśni i stawów, ale też zaburzenia o typie zakrzepicy żylnej!!
Czy nie podejrzewano zaburzeń krzepnięcia.
. Pozdrawiam i zapraszam do mojego gabinetu na Żoliborzu.