Dodatkowe skurcze a wynik Holtera

Witam.Mam 37 lat od około pół roku dokuczją mi dodatkowe skurcze które odczówam w gardle i takie jakby przelewanie w klatce piersiowej.Biorę Bisocard 5mg rano.Mam pytanie odnośnie wyników holtera:Arytmie komorowe 45 reszta wszysko 0 i N/A VE na 1000/godz 0.38/1.92. Arytmie nadkomorowe 10 reszta 0 i N/ASVE na 1000/godz 0.08/0.43.Analiza St wszystko 0 i N/A. Dziękuje i Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest ocena kardiologa, wykonanie dodatkowych badań np. USG serca itp. proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu oraz przeanalizowaniu już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.