Dokarmianie dziecka mlekiem modyfikowanym

Dokarmiam swoja połtora miesięczna córkę mlekem bebiko 1 a mam problem już od dluszszego czasu z pokarmem w piersiach za malo mi przybiera na poczatku czulam jak mi przybiera a teraz nic nie czuje

Lek. Katarzyna Szymczak

Aby stymulować powstawanie pokarmu powinna Pani często przystawiać dziecko do piersi, raz do jednej raz do drugiej, w stałych odstępach czasu co 2-3 godziny, także w nocy. Warto w takim przypadku karmić dziecko częściej, mniejszymi objętościami. Należy także pilnować czy dziecko dobrze ssie, nie za płytko i efektywnie.
Pozdrawiam