Drętwienie ręki po złamaniu obojczyka

witam mam pare pytań w lipcu złamałam obojczyk byłam w szpitalu włożyli mi płytke niestety płytka nie przyjeła sie wsadzili drógą i ta też nie przyjeła sie zarazili mnie gronkowcem złocistym powiedzieli że jestem uczulona na metal ale testów nie zrobili w szpitalu byłam z przerwami cztery miesiące wciąsz mam rane teraz mi ją szyli reka mi strasznie drentwieje i boli mam martwice kości i zapalenie szpiku już mi odcieli przeszło 2cm kości niewiem czy jeszcze będą odcinać czy nie ale z ich słow to

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety zamieszczony przez Panią opis jest niepełny, dlatego też trudno określić czego dotyczy Pani pytanie. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości czy zastosowane leczenie jest prawidłowe, proszę pamiętać, że zawsze może Pani skonsultować się z innym lekarzem ortopedą.