Duża brązowa plama na klatce piersiowej

Mojemu chlopakowi wyszla nagle duża brazowa plama na klatce piersiowej. Ma ją juz kilka lat. Nie zmienia sie ona ani nie boli. Byla od razu duza. Co to moze byc?

Witam najlepiej jest skonsultować osobiście tą"plamę":. Lekarz obejrzy, zbada dermatoskopem i doradzi metodę jej usunięcia jesli będzie się kwalifikowała.