NYDA a gnidy na głowie

Witam, mam pytanie dotyczące wszy u dziecka i stosowania preparatu NYDA. Dziecko ma wszy użyłyśmy denaturatu póżniej środek z apteki na wszy i gnidy NYDA później dwa razy umyłyśmy głowę szamponem dla psów na pchły póżniej użyłyśmy PARANIT (wczoraj wieczorem ten ostatni) i niektóre gnidy nadal strzelają czy to znaczy że nadal żyją??? Czy NYDA nie jest środkiem, po którym wszy i gnidy znikną z głowy dziecka? O ile jeszcze w przypadku innych preparatów jestem w stanie zrozumieć, że coś nie zadziałało (chociaż w takiej dawce to nie chce mi się w to wierzyć), o tyle NYDA to środek z apteki i wydaje mi się, że po jego zastosowaniu gnidy powinny zniknąć. A tak to już nie wiem co mam zastosować i jak poradzić sobie z gnidami... Czy zostaje tylko ścięcie włosów? To byłby dramat w tym momencie... Proszę o pomoc i jakąkolwiek poradę. Jestem załamana :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Użycie szamponu dla zwierząt było wysoce nierozsądne. W przypadku utrzymywania się dolegliwości proszę udać się do lekarza.