Gromadzenie się gruczołów łojowych na brzegach powiek

Dzień dobry, Od wczoraj coś dziwnego dzieje się z moim prawym okiem. Wczoraj dolna linia woda oka zrobiła się czerwona, tak ze myślałam, ze mam zapalenie spojówek. Dziś z rana zrobiłam sobie okłady ciepłe na oczach (mam zalecenie od okulisty, z uwagi na gromadzenie się gruczołów łojowych na brzegach powiek) - myślałam, że to pomoże. Po okładzie pojawił się u mnie silny ból oka. Początkowo myślałam, ze to od rzęsy która utkwiła mi poprzedniego dnia w oku, ale po jej wydobyciu ból nie ustawa

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Jeśli objawy zaostrzają się proszę udać się ponownie na konsultację okulistyczną.