Grypa i wysypka na rękach

witam moja siostra ma 36 lat przez ostatnie dnie miała objawy podobne bo grypy jednak nie miała ani kataru ani kaszlu zaczeła zażywać febrisan oraz gripex od dwóch dni na jej rękach od wewnętrznej strony pojawły się czerwone krostki pod skórą które ja bolą przy włożeniu rąk do ciepłej wody pojawiły się również pod stopami co to może być proszę o szybką odpowiedź

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Objawy mogą wskazywać na chorobę bostońską wywołaną wirusem Coxsackie. Proponuję udać się na konsultację do internisty, który potwierdzi ewentualne rozpoznanie.