Guzek pod pachą a wizyta u lekarza

Mam pewien problem a mianowicie ze skory pod pacha wystaje mi maly guzek ze skory. Jest to poprostu skora i tez w tym samym kolorze, nie wiem czy to wlokniak czy cos innego ale podczas golenia wlosow w tym miejscu nadcialem sobie ten guzek i zaczal delikatnie krawic i sie zaczerwienil. Czy moge to zostawic w spokoju, zakleic plastrem i nie dotykac czy lepiej isc do lekarza?

Małgorzata Panek

Powinien Pan pokazać zmianę dermatologowi. Może okazać się konieczne usunięcie pozostałej części zmiany, aby jej Pan nie podrażniał.
Pozdrawiam