Interpretacja wyniku badania CA125 i HE4

Proszę o interpretację wyniku badania: CA 125 (ICD-9:141) 18,90 U/ml HE4(ICD-9:152) 61,8 pmol/l. Bardzo się denerwuję, będę wdzięczna za odpowiedż

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, normy laboratoryjne są swoiste dla danego laboratorium, ale jeśli przyjąć ogólne Pani wynik są prawidłowe. Niemniej proszę skonsultować się z ginekologiem prowadzącym, który dokona pełnej interpretacji. Pozdrawiam