Sildenafil Medana a częstotliwość stosowania

Dzień dobry. Mam 65 lat. Stosuję Sildenafil Medana 100mg. Jedną tabletkę dzielę na cztery części. Tyle w zupełności mi wystarcza. Jak często mogę stosować lek Sildenafil Medana w ciągu tygodnia? Czy Sildenafil Medana może być stosowany codziennie czy to zdecydowanie za często i powinno się go stosować rzadziej? Chciałbym również zapytać czy w przypadku stosowania leku Sildenafil Medana mogą wystąpić jakieś negatywne efekty uboczne czy jest to lek całkowicie bezpieczny dla zdrowia? W moim wieku mam już problemy z erekcją, ale niewielka dawka leku Sildenafil Medana pozwala na zwalczenie tych problemów. Chęci cały czas są więc chętnie stosowałbym ten lek dosyć często :) Jak często mogę go stosować? Czy są w tym przypadku jakieś ograniczenia? Czy jest mozliwość, że przez stosowanie tego leku przytyję? Z góry dziękuję za wszystkie informacje. Pozdrawiam Jurek

Lek należy stosować według zaleceń lekarza leczącego.
Prawdopodobnie nie będzie miał Doktor zastrzeżeń nawet do codziennego zażywania, ale proszę jednak skonsultować się z lekarzem leczącym, który zna bliżej Pana sytuacje osobistą i zdrowotną.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com