Jak długo ręka musi wracać do sprawności?

witam serdecznie. w połowie lutego poslizgnęłam sie i upadlam na schody ale upadek zablokowałam ręką zaciśnięta w pięść, na przeswietleniu wyszło ze na szczescie to tylko stłuczenie ale jeden palec włożony zostal w szyne, po i tu moje pytanie minelo prawie dwa miesiace a ja nadal niemoge wpelni zacisnąć dłoni w pięść ale gorzej ze dwa palce nie chcą sie wyprostować mam wrazenie zablokowanego palca, reka nadal jesr spuchnieta i co jakis czas wystepuje siniak. Po jakim czasie reka moze wrocic do sprawnosci staram sie ja cwiczyc ale reka wtedy wyglada jak po uderzeniu. pozdrawiam i dziękuję za pomoc aga

Lek. Tomasz Budlewski

proszę zgłosić się do lekarza ortopedy, po usg będzie można coś więcej powiedzieć.