Jak leczyć nerwicę u ciężarnej?

Witam, jestem w 16 tyg ciąży i przed ciąża leczyłam się na nerwice lekowa, ale mój lekarz kazał mi odstawić i było dobrze aż do teraz. 5dni temu o 2w nocy obudziłam się i czułam ze nie mam tlenu zaczęłam szybko oddychać nie mogłam tego opanować trzęsłam się serce waliło i po paru minutach przeszlo, ale nie pokój czułam przez 2godz. Lęk został i duszności tez ale mam je wtedy gdy o tym myśle. Dodam ze leczę się na niedoczynnosc tarczycy.

Szanowna Pani,

zaburzenia lękowe skutecznie leczy się metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej, wykazuje skuteczność porównywalną do farmakoterapii.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś