Jak leczyć szybki przyrost gruczołów piersiowych?

Moja córeczka ma 7 lat.W wieku 3 lat lekarz zauważył zbyt szybki przyrost gruczołów piersiowych ustało samoistnie.Natomiast od około 3lat Maja poci się bardzo brzydkim zapachem gorzej niż osoba dorosła ma owłosienie na nogach i strefach intymnych nie jest wielkie ale około 20 włosków.Czy ten post jest oznaką dojrzewania w wieku 7 lat ?w rodzinie bliskie osoby mają problemy z tarczycą ja nie mam jakie badania powinnam zrobić dziecku i do jakiego specjalisty się udać

Witam serdecznie, z opisanym problemem należy udać sie do swojego lekarza pediatry. Oceni on etap dojrzewania dziecka i w razie konieczności skieruje na odpowiednie badania lub do endokrynologa. Pozdrawiam.