Jak leczyć wodniste bąble na twarzy?

dzień dobry, proszę o poradę. Mimo że jestem po 30 mam problem z twarzą- pojawiają się sączące i trudno gojące bąble,które samoczynnie pękają,najczęściej na nosie i czole. Wszystkie wyniki ok, poza aktywną opryszczką. Żaden z dotychczasowych lekarzy nie potrafi mi pomóc. Może ktoś jest mi wstanie coś poradzić.,

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.