Jak mam radzić sobie z tymi atakami duszności?

Dzień dobry mam 18 lat i problemy ze stresem ostatnio co parę dni mam ataki duszności nie wiem jak do końca to nazwać czasami mam je gdy się stresuje gdy jestem po wysiłku ale czasami poprostu z nie nadzka gdy sobie siedzie trwają one kilka sekund i przez ten czas mój oddech jest przyspieszony i utrudniony bardzo się tym martwię proszę o pomoc. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 18 LAT 2 miesiące temu

Dobry wieczór.

Opisany problem wymaga konsultacji stacjonarnej u lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego w celu oceny opisanych objawów i odpowiedniej diagnostyki.

Również wymagana jest konsultacja psychiatry lub dobrego psychologa którzy ocenią objawy i wykluczy lub potwierdzi objawy duszności z powodu np zaburzeń lękowych ale to już oceni specjalista na wizycie.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk