Jak można skutecznie pozbyć się rozstępów?

Witam serdecznie co jest dobre i skuteczne na pozbycie Sie rozstępów

Witam,

Niestety nie ma idealnej metody na rozstępy i nie jest możliwe ich całkowite usunięcie. Jedna z najlepszych terapii to łączone zabiegi laserowe. Proszę zgłosić się do specjalisty chirurgii plastycznej lub dermatologii, który wykonuje takie zabiegi to napewno zaproponują Pani odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul

Dzień dobry, nie stworzono jeszcze metody pozwalającej na całkowite pozbycie się rozstępów. Zależnie od lokalizacji oraz stopnia zaawansowania problemu pracować nad poprawą jakości skóry w celu zapobiegania tworzeniu się kolejnych zmian. W tym celu najczęściej wykorzystuje się technologię fal radiowych, ablacyjny laser frakcyjny CO2 a także mezoterapię igłową odpowiednio dobranymi koktajlami. W celu doboru odpowiedniej dla Pani przypadku terapii najlepiej udać się na konsultację. Po obejrzeniu problemu, specjalista powinien zaproponować właściwe postępowanie. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.