Jak naprawić relację po zdradzie?

Zdradziła faceta ze swoim ex... bardzo tego żałuję. Mój facet którego zdradziłam powiedział że muszę to zaufanie u niego naprawić. Ale jak mam naprawić skoro mamy się niby spotkać a on godzinę przed spotkaniem pisze ze musi jechać do swojej rodziny. Potem nawet nie odpowiada na SMS, nie odbiera telefonu. Odpisuje po kilku bądź kilkunastu godzinach. Mowi że mnie kocha. Czy kochając kogos obiecuje mu się spotkania i się nie spotyka z ta osobą? Nic z tego nie rozumiem. Bardzo go kocham i chciałabym spędzić z nim resztę życia. Co mam robić?

Witam. To co się stało jest dla związku bardzo niszczące, nic więc dziwnego, że partner Pani unika i czuje złość.
Pisze Pani, że go kocha i chce spędzić z nim resztę życia. Co wiec takiego się stało, że zdecydowała się Pani na seks z byłym partnerem? Możliwe, że działają w Pani mechanizmy, których sobie Pani nie uświadamia, ponieważ Pani zachowanie jest sprzeczne z tym co Pani mówi.
Może warto udać się na terapię, aby tam poszukac odpowiedzi co Panią kieruje?
pozdrawiam