Jak obecnie leczy się łuszczycowe zapalenie stawów?

Witam ! Lecze sie 7 lat na luszczycowe zapalenie stawow uzywam Medrolu. Czy istnieja inne lekarstwa nie sterydowe ? Pojawiły sie u mnie skutku uboczne zazywania Medrolu. Jak obecnie leczy sie luszczycowe zapalenie stawow ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieją inne leki. Stosowanie innych leków zależy od odpowiednich wskazań oraz wykluczenia przeciwwskazań. Konieczna wizyta u lekarza specjalisty reumatologa. Byc może będzie można zastosowac np. leczenie biologiczne.