Jak odzwyczaić się od picia alkoholu?

Witam. Mam 25 lat z czego spożywam alkohol i inne używki już ok 10-11 lat. Nie ukrywam,że jest ciężko się odzwyczaić. Dużo nad tym myślę i pracuję ale nie potrafie do konca z tym wszystkim skończyć.. Bardzo chce zmienić swoje życie,ale jak np przez dzien nie wypije chociaz piwka to boli mnie na dole z prawej strony podbrzusza ;/ Czy to możliwe,że w tak młodym wieku mogę mieć już problemy z powodu uzależnień z orgnami??

Dzień dobry,

Jest to oczywiście możliwe; nie jest kwestią Pana młody wiek a ilość i czas przyjmowania różnych środków psychoaktywnych.
Stąd namawiam na podjęcie LECZENIA przy pomocy specjalistów w np.: Poradni Leczenia Uzależnień, Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie również - jeżeli będzie taka konieczność - podjęte będzie leczenie somatyczne.