Jak odzyskać przyjaciela, który poczuł się osaczony?

Witam jestem zrozpaczona osaczylam przyjaciela za dużo dzwonilam i pisałam i on sie oddalil nie odbiera nie odpisuje .Niewiem co robic .Jechac nie moge bo juz totalnie sie odsunie całkiem .Ps bal sie ze sie w nim zakocham mowilam mu ze mam chłopaka .Co robic ???

Witam Panią Serdecznie,

Proponowałabym wycofać się i czekać, dając przestrzeń do decyzji.

Życzę Pani powodzenia!
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam, rozumiem że przyjaciel nie chce w tej chwili utrzymywać z Panią kontaktu? Warto wysłać informację z przeprosinami i dać czas przyjacielowi na zastanowienie, czy będzie chciał odnowić kontakty.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl