Jak poprawić wygląd penisa?

Miałem obrzezanie dwa miesiące temu i prawa strona penisa wygląda obrzydliwie. Chyba źle mi to zooperowano. Lewa strona penisa, dół i przód wyglada w miare okej, ale prawa strona to totalna porażka, mam ogromny kompleks z tego powodu teraz i już nie wiem co mam robić. Rozmawiałem z chirurgiem, który mi to zrobił i mówił, że kolejny zabieg tylko pogorszy sprawę. Już nie wiem co mam robić. Czy mam szukać jakiejś kliniki, która mi to zrobi czy co? Album zdjec tego zabiegu: https://m.imgur.com/a/1GM0b

Jeśli jest Pan zaniepokojony taką sytuacją to radzę jeszcze w tej sprawie skonsultować się z innym urologiem. Blizna nie deformuje samej symetrii penisa, więc stosunki seksualne z tego powodu nie powinny być zaburzone.