Jak postępować po użądleniu pszczoły?

Uzadlila mnie pszczoła na brzuchu po prawej stronie. Żądło wyjęte od razu po ukąszeniu. Wczoraj przyłożyłam cebulę. Dziś mam bardzo spuchnięty boczek. Opuchlizna zeszła poniżej na kość łonowa. (Odczuwany był ból w okolicy jajnika) Również spochła dwukrotnie warga atomowa większa prawa. Wzięłam zyrtec i podwójną dawkę wapna. Czy coś jeszcze?

Wapno nie pomaga. Proponuję iść do lekarza POZ po odpowiednie leczenie p/alergiczne. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.