Jak powiększyć penisa i wydłużyć stosunek?

Witam! Mam 23 lata i mam około 13 cm dlugość penisa, chcialłbym mieć minium 15cm, max 16 cm. co zrobić w takim przypadku ? może to wina , że mam mało skóry i odkrytego żołędzia cały czas i przez to on jak mi ma stanąć to więcej juz nie może, bo jest już na maksa napręzony przez tą małą ilość skóry ? Mam też Drugie pytanie, co zrobić by móc się kochać dłużej strasznie szybko dochodze 20,30 sekund i już ...;/ i tak od 6lat już ... Proszę o Szybką odpowiedż i pomoc .
23 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie problemem jest zbyt krótkie wędzidełko prącia. Może ono powodować bardzo szybkie osiąganie orgazmu . Proponuję konsultację z urologiem. Jeżeli chodzi o długość prącia niewiele mogę pomóc przez internet. Rozmiar penisa to kwestia zmienna osobniczo, nie mniej jednak wspomniana patologia może być pośrednio tego przyczyną.