Jak pozbyć się zamkniętych zaskórników przy cerze mieszanej?

Witam mam skórę mieszaną w ostatnim czasie pojawiło się na moim czole i brodzie sporo zamkniętych zaskórnikow jak można się ich pozbyć ? I jakie zabiegi można wykonać w tym celu u kosmetyczki ?

Witam, niestety nie znam się na zabiegach oferowanych przez kosmetyczki, ale myślę że na pewno znajdzie Pani odpowiedni zabieg do swojego problemu

Dzień dobry,

profesjonalnych zabiegów dostępnych w gabinetach kosmetologicznych jest dość sporo. Aby dobrać zabieg, który będzie dla Pani najlepszy niezbędny będzie wywiad kosmetologiczny i na tej podstawie dobranie odpowiedniego zabiegu oraz pielęgnacji domowej. Nie mniej jednak jednym z lepszych zabiegów będą zabiegi kwasowe, ale to jest jedna z alternatyw. Na pewno nie polecałabym tutaj mikro dermabrazji czy oczyszczania manualnego. Zatem zapraszam do kosmetologa na konsultację aby dobrać odpowiednią terapię.

Pozdrawiam serdecznie