Jak poznać, że grzybica palca dużego i paznokcia jest wyleczona?

Mam pytanko, jak poznać, że grzybica palca dużego jest wyleczona? Miałam żółty palec tak do połowy. Leczyłam się lekiem o nazwie M*** O***. Zeszła mi warstwa żółta, więc co dalej robić, jak została jeszcze biała warstwa paznokcia - czy ona jest zdrowa?
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Leczenie maścią kontynuuje się do uzyskania gładkiej powierzchni paznokcia, a następnie zalecane jest stosowanie kremu.
Najlepiej udać się ponownie do lekarza, który zlecił leczenie i który będzie miał możliwość badania i zalecenia dalszej farmakoterapii.

Pozdrawiam