Jak radzić sobie z wymiotami na tle psychicznym?

Witam. Mam 25lat. Mam6letnia corke od po ad roku mam partnera z ktorym jest mi bardzo dobrze. Ale on od. Jakiegos czasu mowi mi ze przytylam, nie chce bo stacicczuje sie zle. Zanim poznalam go wzylam 65kg teraz okolo71kg. Nie wiem Co mam robic dodam tylko ze ma 176cm wzrostu. Stralam sie nie jesc duzo wrecz wogole, boje sie ze mnie zostawi a tak bardzo go Kocham. Mam w Sobie taka zlosc nie wiem jak to nazwac ze nie wazne czy chce zawsze wymootuje. Wczesniej sie zmuszalam a teraz to jest sanoistne nie moge Sobie z tym poradzic pomocy!!!!

Dzień dobry,
opisuje Pani objawy, które mogą wskazywać na bulimię. Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii. Może też Pani potrzebować pomocy lekarza psychiatry (przy stabilizowaniu nastroju) oraz lekarza internisty (regularne wymioty zaburzają funkcjonowanie organizmu i grożą poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi). Pozdrawiam - Ryszard Chłopek

Witam
Opisany problem jest złożony i wielowątkowy i odpowiedź na portalu niewiele pomoże.Proponuję zgłosić się do doświadczonego psychoterapeuty, aby przyjrzeć się swoim emocjom, znaleźć przyczyny swoich wewnętrznych blokad , powodujących samoistne wymioty i uporządkować to, co zaburza spokój i wewnętrzną harmonię, co w konsekwencji poprawi samopoczucie i pomoże rozwiązać problemy w relacji z partnerem.
Pozdrawiam
Anna Szyda