Jak uporać się z opryszczką w nosie?

Witam serdecznie mam pytanie do panstwa, Raz w zyciu mialem zimno w nosie 2 tygodnie temu wyszlo mi zimno w nosie ktore dopiero sie zaleczylo bez antybiotykow teraz pod nosem wychodzi mi kolejne zimno mieszkam w Holandi ale jestem w Polsce na wakacjach mam ubezpieczenie w Holandii oraz karte do Uni potwierdzajaca ubezpieczenie czy moge udac sie do mojego starego lekarza z tym ubezpieczeniem, lekarza rodzinnego czy on cos poradzi na to i co moge zrobic aby sie uporac z zimnem Dziekuje Pozdrawia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej może się Pan udać do "swojego starego lekarza", który oceni zmiany oraz wdroży właściwe leczenie.